Brukarstwo Kraków

Naszym celem jest wykonanie zleconej pracy z najwyższą precyzją, by mieszkańcy i turyści Krakowa mogli napawać się pięknem tego magicznego miasta króli stawiając krok po kroku po najlepszej jakości kostce brukowej.  

Nasz pierwszy krok to zadowolenie Klienta

Jaka jest geneza naszej Firmy? Otóż pasja do „bruków” oraz satysfakcja Klienta. Od początków istnienia dbamy, by efekt końcowy naszych działań był w pełni zadowalający dla Zleceniodawcy. Realizujemy każde zadanie z najwyższą dokładnością gwarantując profesjonalne doradztwo oraz wykonanie powierzonej nam pracy.
Wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, bogate zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra fachowców pozwalają nam na wykonywanie wysokiej klasy usług brukarskich.

Po brukowanych uliczkach Krakowa

Nasze pierwsze kroki stawialiśmy w Krakowie, skąd pochodzimy. Obecnie specjalizujemy się w robotach brukarskich na terenie całej Unii Europejskiej. Świadczymy usługi zarówno dla deweloperów, jak również dla osób prywatnych.
Pragniemy, by nasze miasto stawało się coraz piękniejsze. Na całym świecie docenia się „stare” oblicze miasta Kraka, w tym starodawne uliczki pozwalające poczuć się podczas spaceru, jak królowie mieszkający tutaj setki lat temu. Poprzez swoją pracę staramy się dodać swoją kostkę bruku do urody naszego i Państwa miasta.
Oferujemy wykonawstwo projektów w pełnym zakresie w branży brukarskiej, począwszy od układania kostki brukowej i granitowej, a skończywszy na utwardzaniu terenów wokół osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych, jak także budynków deweloperskich.

Ufają nam krakowscy inwestorzy, zaufaj i Ty!

Nasze dotychczasowe prace z zakresu układania kostki brukowej i granitowej poparte są referencjami Klientów z Krakowa, którzy potwierdzają naszą rzetelność i dokładność w wykonaniu zleceń zgodnie z wszelkimi zasadami sztuki budowlanej oraz zachowaniem umówionych terminów robót.
Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy pełną satysfakcję, kompetentną poradę wysoko wykwalifikowanych pracowników, sumienność oraz uczciwość w działaniu.